Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaDiğerBebekYorumlara Göre En Çok Tercih Edilen Bebek Beşik Modelleri

Yorumlara Göre En Çok Tercih Edilen Bebek Beşik Modelleri

     Merhabalar anne ve babalar, bebeğiniz için en iyi beşik modelini bulmak oldukça zor olduğunu bildiğimiz için sizlere, 2023’e yaklaşırken yeni sezon ve eski modellerle kıyaslayarak, kullananların yaptıkları yorumları dikkate alarak seçtiğimiz beşik modellerini derledik..

Kimimiz konforuna, kimimiz fiyatına, kimimiz hareketli beşik mi, hareketsiz beşik mi, kimimiz taşıma kapasitesine, kimimiz güvenliğine, kimimiz kullanım kolaylığına dikkat ederek beşik seçimi yapıyor. Bizlerde daha önceden kullanmış olan tecrübeli anne ve babaların yaptığı yorumları dikkate alarak bir liste yapmayı seçtik.

 

En çok ve en iyi yapılmış yorumlara göre beşik modelleri listesi

 

 

 

1. Bebekonfor Sepet Beşik Bersava Krem Elysium Seti

Sepet Beşik Bersava Krem Elysium Seti

Aktif tasarımı ve kullanılan malzemelerinin bebeklere özel olması hem inançlı hem de rahat kullanım avantajı sunabilir. Boya, cila ve gibisi kimyasalların kullanılmaması set içindeki tüm eserleri bebeklerin hassas ciltleri için uygun hale getirebilir. Rulmanlı sistemiyle rahat sallama imkanı sunan beşik, bebeklerin uykuya geçiş sürecinde dayanak olarak tercih edilebilir. Beşiğin üstünde konumlanan cibinlik bebeğin uykusu sırasında güneş ışıkları, böcek üzere dış etkenlerden korunmasına yardımcı olabilir. Bebeklerin daha rahat ve kesintisiz uyumasına katkı sunabilir.

 

 

2. Bebekonfor Krem Fransız Uyku Setli Elyeza Bebek Beşiği

Bebekonfor Krem Fransız Uyku Setli Elyeza Bebek Beşiği

Lamine kayın ağacından üretilen beşik, boya ve kimyasal içermeyen yapısı sayesinde rahatlıkla tercih edilebilir. Sallanma ve sabitlenme özellikleriyle fonksiyonel kullanımı destekleyebilir. Beraberinde gelen set, pamuk dokusu ile rahat kullanımı destekleyebilir.

 

3. Alyans Büyüyen Beşik Komidini Kapaklı – Yatak – Örtü Takımı
Alyans Büyüyen Beşik Komidini Kapaklı - Yatak - Örtü Takımı
1. sınıf E1 kalite dokümanlı hayglass suntalam malzemeden
üretilmiş olup, parlak kaplamadır boya içermez, yan muhafaza çıtaları MDF dir, sallamalı büyüyen beşik beşiğimizin alt tarafında 2 çekmece ve yan tarafında 1 raflı kapaklı komidini bulunmaktadır mdf (ahşap) korkuluklar bebeğinize hem sağlık hem de inanç sunmaktadır ilerleyen yıllarda komidin ve çocuk karyolasına çevrilerek ekibimiz genç odasına dönüşmektedir, Odanızın biçimine nazaran komidini ister sağ, isterseniz sol tarafa monte edebilirsiniz, Sallanan ve sabitlenebilen özelliği vardır.

4. Babycom Naturel Ahşap Anne Yanı Kademeli Beşik

Babycom Naturel Ahşap Anne Yanı Kademeli Beşik

Anne yanı olarak kullanıma uygun olan beşik modeli bebeklere anne karnından sonra konforlu bir ortam sağlayabilir. 60 cm en, 120 cm uzunluk, 63 cm derinliği ile bebekler yaklaşık 4-5 yaş olana kadar kullanılabilir. Sallanabilir olması bebeklerin uykuya geçiş sürecinin hızlanmasına yardımcı olabilir. Tıpkı vakitte bebek uyuduktan sonra sabitlenerek yatak içinde döndüğünde sallanması engellenebilir.

 

 

5. Bedding-Heyner Heyner Ahşap Organik Anne Yanı Sepet Beşik 4 Farklı Uyku Seti

Bedding-Heyner Heyner Ahşap Organik Anne Yanı Sepet Beşik 4 Farklı Uyku Seti

Bedding-Heyner Heyner Ahşap Organik Anne Yanı Sepet Beşik 4 Farklı Uyku Seti

 

 

6. Veraexclusive Anne Yanı, Çekmeceli, Sallanır Beşik

Veraexclusive Anne Yanı, Çekmeceli, Sallanır Beşik

60×130 cm boyutlara sahip olan beşiğin üretiminde kullanılan materyal melamin yüzeye sahip yonga levhadır. Bu sayede sağlam ve sağlam bir duruş sergileyebilir. Demonte olarak kullanıma sunulan eserin montajı pratik bir biçimde yapılarak kısa müddette kullanıma hazır hale getirilebilir. Tıpkı vakitte antibakteriyel özelliği sayesinde bebekler için inançlı kullanım avantajı elde edilebilir ve uzun müddet hijyenik kullanım imkanı sağlayabilir. İç kısmında yer alan dolgulu korumalığın yumuşak formu bebeğin güvenliğini destekleyebilir.

 

 

 

7. Alyans Bebekgereçleri Büyüyen 5 Çekmeceli Beşik, Sallanan Ve Sabitlenebilen

Alyansbebekgereçleri Büyüyen 5 Çekmeceli Beşik, Sallanan Ve Sabitlenebilen
Ömrün akışı içinde bebeğiniz için ideal şartları oluşturma yolcuğunuzu tamamlamak üzere devreye girmeyi hedefleyen bir beşik modelidir.
Facebook Yorumları
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?