Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaHaberlerÜnlü fenomen dehşet yaşadı! Köpeğinin saldırısına uğradı

Ünlü fenomen dehşet yaşadı! Köpeğinin saldırısına uğradı

Toplumsal medyada yaptığı makyaj ve hoşluk görüntüleri ile tanınan fenomen Cansu Yeğin ürkütücü bir olay yaşadı. Ünlü fenomen, Boss isimli köpeği tarafından taarruza uğradı.

Yeğin, yaşadığı vahim olayı şöyle anlattı: “Şu an 8 yaşında olan, çocukluğumdan beri benimle yaşayan köpeğimin saldırısına uğradım. Öldüresiye saldırdı, ciddi yaralar aldım. Ömür boyu da yüzümde kalacaklar. Boss’un elinden zor kurtuldum.”

Kendisine saldıran köpeğinin elinden arkadaşı sayesinde kurtulduğunu söyleyen fenomen kelamlarına şöyle devam etti: “Eğer müdahale edilmese hâlâ yaşıyor olur muydum bilmiyorum.

Boss, karakterinden dolayı gergin olan Cane Corso cinsi bir koruma köpeği. Onu canımdan çok sevdim, bir kez bile el kaldırmadım. Ama bu yaşadıklarımdan dolayı onu artık mutlu olacağı bir yere vermek zorundayım.”

 

 

Hadise “Karaktersiz” Davasından Eli Boş Döndü

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?