Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaDiğerTeknolojiTwitter’ın düzenleme özelliği ek seçenekle birlikte geliyor!

Twitter’ın düzenleme özelliği ek seçenekle birlikte geliyor!

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen Twitter, üzerinde çalıştığı özelliklerle kullanıcılarının deneyimini arttırmak istiyor. Diğer platformlara nazaran daha az yenilik peşinde koşan Twitter, bir yeni özelliği üzerinde daha çalışmalarını sürdürüyor.

Tweet, düzenlendikten sonra eski sürümleri gösterilecek

Twitter, birçok kişi tarafından uzun süredir beklenen özelliğini platforma getirmeye hazırlanıyor. Platform, atılan tweetlerin sonradan düzenlenmesine ilişkin bir özellik üzerinde çalışıyor. Ancak bu düzenleme seçeneği bir kesim tarafından istense de bir kesim tarafından da tepkiyle karşılanıyor.

Tepki veren kesimin ortak görüşü, tepki çeken tweetlerin düzenlenmesi, platformun ruhuna ters düşüyor. Fakat, Twitter’ın bununla ilgili bir girişimi var. Öyle ki platform, özellikle birlikte tweet düzeltilse bile önceki sürümlerini gösteren bir seçenek üzerinde çalışıyor. Ancak sızıntılarıyla ünlü bir başka isim olan Alessandro Paluzzi, henüz öyle bir seçeneğin olmadığını belirtti.

Ancak tüm bunlar Twitter ile ilgili ilişkileriyle ünlü Jane Manchun Wong’un edindiği bilgiler ışında biliniyor. Wong’a göre özellik oldukça kullanışlı olacak. Öte yandan Twitter, konuyla ilgili henüz net bir açıklama yapmadı. Zira şirket, bu aralar Elon Musk konusuyla ilgili fazlasıyla meşgul durumda.

Elon Musk ve Twitter’ın çalkantılı ortaklık sürecinde sular durulmuyor. Daha önce de platform üzerinden yazdıklarıyla pek çok alanda adından söz ettiren Musk, platforma ortak olma girişimiyle yine farklı bir gündem yaratmıştı. Ünlü iş insanı Twitter’ın yüzde 9,2’sini aldıktan sonra gözünü platformun tamamına dikmesiyle şirkette çalkantılı bir süreç başladı.

 

 

 

 

Elon Musk’ın Twitter Profil Fotoğrafı ApeCoin Yükseldi

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?