Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaHaberlerTanju Özcan, Akşener'e seslendi: Cumhurbaşkanı adayı yapın

Tanju Özcan, Akşener’e seslendi: Cumhurbaşkanı adayı yapın

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener, Bolu Belediye Lideri Tanju Özcan’ın yeni itfaiye binası açılış merasimi davetini geri çevirmedi. Geçtiğimiz günlerde İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret eden Akşener bugün ise Bolu’da Tanju Özcan ile bir ortaya geldi. Bolu Belediye Lideri Tanju Özcan, Ekrem İmamoğlu üzere Akşener’i resmi merasimle karşıladı.

ÖZCAN, AKŞENER’DEN ADAYLIK İSTEDİ

Açılış konuşmaları esnasında 6’lı masaya değinen Özcan, Akşener’den Cumhurbaşkanlığı adaylığı için takviye istedi. Özcan, “Toplum olarak biz de adayı bekliyoruz. Orda da bir kasvet olursa, Bolu’da bir kardeşiniz var. Diploması, 8 yıllık devlet tecrübesi var. Milletvekiliğinden, girdiği son 5 seçimin hepsini kazanmış, muvaffakiyet hikayesi de var, aklınızın bir kenarında bulunsun” dedi.

AKŞENER: ARTIK HERKESİ KOMAYA SOKAYIM

Özcan’ın bu davetinin akabinde açıklamalarda bulunan Akşener ise, “Tanju liderle şöyle bir geçmişimiz var. Ben Meclis Lider Vekiliydim kendisi de katip üyeydi. Birlikte uzunca bir vakit çalıştık. Bolu için çarpan kalbini bilirim. Bolu için hayallerini bilirim ancak vitesi yükseltmiş gördüm. Artık herkesi komaya sokayım, unutmayacağım” açıklamasında bulundu.

 

 

 

‘Promosyon caiz değil’ diyen Diyanet’te iade kavgası

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?