Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaDiğerTeknolojiStar Wars Jedi: Survivor'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Star Wars Jedi: Survivor’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment tarafından oyunculara sunulacak olan Star Wars Jedi: Survivor’ın çıkış tarihi muhakkak oldu. Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğinde olan Survivor, 16 Mart 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
Güncelleme: Oyunun çıkış tarihi ve sürümleri, güncellenen Steam sayfasına nazaran ortaya çıktı. Steam sayfası tekrardan güncellendi ve çıkış tarihi, sürümler, sürümlerin içerikleri, bonuslar ve daha fazlası tekrardan kaldırıldı.
Jedi Cal Kestis’in macerası kaldığı yerden devam ediyor
Star Wars Jedi: Survivor, Jedi Cal Kestis’in seyahatini anlatan ve sevilen Star Wars aksiyon-macera serisinin bir sonraki oyunu olarak karşımıza çıkacak. Stig Asmussen liderliğindeki Respawn tarafından geliştirilen bu imal, serinin birinci oyununda yer alan kıssayı, dövüş sistemini ve karakterlerini genişletecek. Münasebetiyle oyunculara daha derin ve daha kapsamlı bir Star Wars tecrübesi sunacak.
Star Wars Jedi: Survivor, Jedi: Fallen Order olaylarından beş yıl sonrasını bahis alacak. Cal, galakside kalan son Jedi’lardan biri olmanın ne kadar güç olduğunu daha da derinden hissedecek. Çıktığı bu macera sırasında bir dizi eşsiz ve değişik karakterle tanışacak ve onlarla dostluklar kuracak. Jedi: Survivor, serinin dinamik dövüş sistemini yenilikçi teknolojilerle genişletecek. Cal, hayatta kalabilmek için yeni hünerler öğrenecek ve kendini daha daha geliştirecek.
Sürümler ve bonusları
Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?