Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaHaberlerSedat Peker’in avukatı Ersan Barkın; 'Emre Olur' açıklaması

Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın; ‘Emre Olur’ açıklaması

Organize yanılgı örgütü liderliği kabahatinden yargılanan Sedat Peker‘in geçtiğimiz haftalarda Saray’a uzanan rüşvet savları kamuoyunda yankı uyandırmıştı.

Geçen günlerde ise Sedat Peker’in Beykoz’daki konutuna silahlı atak düzenlenmiş ve atakta meskende çalışanlardan biri olan Yılmaz Günay ağır yaralanmıştı. Saldırıyı düzenlediği tespit edilen Ömer Şengel ve 4 kişi daha gözaltına alınmıştı.

Dün de Peker’in danışmanı olarak bilinen Emre Olur, Arnavutluk’un başşehri Tiran’dan İstanbul’a getirilerek gözaltına alınmıştı.

SEDAT PEKER’İN AVUKATINDAN ‘EMRE OLUR’ AÇIKLAMASI

Peker’in avukatı Ersan Barkın, toplumsal medya hesabından Olur’a ilişkin açıklamada bulundu.

Barkın, “Emre Olur’un artık tabiri alınmadı. Emniyet’te dün gece tabirinin alınacağı söylenmişti ancak bugün müdafiinden aldığım bilgi gözaltı süresinin sonuna kadar kullanılacağı istikametinde.TCK 220/2(suç örgütü üyeliği,2-4y) ve 215(suçu ve kusurluyu övme,<2y) kapsamında kelamı alınacak” tabirlerine yer verdi.

Barkın’ın paylaşımı şu halde:

 

 

 

Peker’in evine sonra akrabasına, 12 saatte silahlı saldırı

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?