Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaDiğerSporRoman Saiss: "Son Düdüğe Kadar Savaşırım"

Roman Saiss: “Son Düdüğe Kadar Savaşırım”

Beşiktaş‘ın takımına kattığı Faslı stoper Romain Saiss, transferi hakkında açıklamalarda bulundu:
Beşiktaş‘a geldiği için çok keyifli olduğunu söyleyen Romain Saiss “Çünkü Beşiktaş yıllardan beri bildiğim bir grup. Avrupa’da, Türkiye’de her vakit üst sıralara oynayan çok başarılı bir grup Beşiktaş. Transfer teklifini, Beşiktaş’ın bana olan ilgisini birinci duyduğum vakit önemli manada heyecanlandım, memnun oldum. Bu heyecanım burada sonlandı. Beşiktaş’ın futbolcusu oldum artık. Hayatımın yeni bir periyoduna başlıyorum ve burada çok başarılı olacağıma ve herkese en uygununu göstereceğime inanıyorum.” dedi.
Beşiktaş’la ilgili bilgi sahibi olduğunu belirten Faslı savunmacı “İstanbul’a evvelden bir defa gelmiştim. Wolverhampton’da oynarken Avrupa Ligi maçı için geldiğimde stadı görmüştüm, lakin kâfi değil. İstanbul ile ilgili çok yeterli fikirlere sahibim. Türkiye’de İstanbul’da oynamış birçok arkadaşım var. Onlardan daima olumlu şeyler duydum İstanbul’la ilgili. Onlardan en kıymetlisi Rachid Ghezzal. Kendisi bana İstanbul’la ilgili çok olumlu şeyler söyledi. Buraya geleli daha birkaç gün oldu kenti tam göremedim. Lakin önümde uzun yıllar var ve İstanbul’un keyfini çıkaracağım.” diye konuştu.
Valerien Ismael hakkında da konuşan Romain Saiss “Valerien Ismael hocamızın futbol mesleği çok büyük. Çok güzel bir oyuncuydu kendisi. Onun üzere deneyimli bir hocayla çalışmak benim için çok pahalı. İngiltere’deki hocalık mesleğinde de çok başarılı oldu. Çok büyük beklentiye sahip olmayan ekiplerde uygun işler çıkardı. Ekibini her vakit geliştiren bir yapıya sahip bir hoca. Bu manada onun hocalık muvaffakiyetini beğeniyorum. Kendisi ile çok güzel bir bağlantımız var. Benden beklentilerini biliyorum. Çok çalışmamı isteyen bir hoca. Oyun anlayışını biliyorum. Onunla çalışacak olmaktan ötürü da çok heyecanlıyım.” tabirlerini kullandı.
31 yaşındaki oyuncu, siyah beyazlı taraftarlar da övgüyle bahsederken “Beşiktaş’a gelmemde en büyük etkenlerden biri de çok büyük taraftara sahip olması. Beşiktaş’ın coşkulu, tutkuyla kadrosunu destekleyen ve savaşan bir grup isteyen taraftara sahip olması benim buraya gelmemdeki en büyük sebeplerden biri. Biliyordum bu türlü bir taraftara sahip olduğunu, çok özel bir taraftar.” halinde konuştu.
Kendisini ‘savaşçı’ olarak niteleyen tecrübeli oyuncu, “Benim oyun anlayışımda maç kaybedilebilir, makûs oynanabilir lakin berbat savaşılamaz. Savaşmadan maç kaybedilmez. Ben son düdüğe kadar savaşan, çarpışan bir oyuncuyumdur. Beşiktaş taraftarı da bunu alanda görecektir merak etmesinler. Ben de bu türlü bir taraftara sahip olduğum için çok memnunum. Ben de kadrosunu doksan dakika destekleyen savaşmasını isteyen taraftarın önünde sahiden daha motive oynuyorum. O yüzden taraftarlarla çok güzel bir ikili olacağız.” diye konuştu.
Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?