Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaDiğerTeknolojiPlayStation Plus Paketlerine Ücretsiz Deneme Kampanyası

PlayStation Plus Paketlerine Ücretsiz Deneme Kampanyası

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, bundan bir süre önce aldığı bir karar ile PlayStation sahiplerine farklı farklı PlayStation Plus abonelik sistemleri sunmaya başladı. Bu bağlamda; PlayStation sahipleri Extra veya Deluxe paketler de satın alabilir hale geldiler. Şirket şimdi, bu yeni dönemle ilgili dikkat çeken bir kampanyaya imza attı.

Sony, PlayStation Plus Extra ve PlayStation Plus Deluxe için 7 günlük deneme süreci kampanyası başlattı. Böylelikle oyuncular, abonelik paketlerini satın almadan önce kısa bir süreliğine de olsa bu hizmetleri ücretsiz olarak deneyebilecekler.

Kampanya, henüz Türkiye’de aktif edilmedi!

PlayStation Plus’ın Türkiye’deki sayfasına baktığımızda, bu kampanyanın henüz Türkiye’de geçerli olmadığına şahitlik ediyoruz. Zira diğer ülkelerdeki oyuncular, bu sayfaya gelip bir abonelik planı seçtiklerinde, paketlerin ilk 7 gün için ücretsiz olarak deneyimlenebileceğini görüyorlar. Türkiye’deki PlayStation sahiplerinin de yakın bir gelecekte bu kampanyaya dahil olmaları muhtemel.

Sony’nin başlattığı kampanya, yalnızca yeni abone olacak kullanıcıları kapsıyor. Yani eğer daha önceden PlayStation Plus aboneliği satın aldıysanız, bu kampanyadan faydalanamıyorsunuz. Üstelik bu kampanya kapsamında PlayStation Plus’ın sunduğu avantajları, yalnızca 7 günlüğüne de olsa hiçbir ücret ödemeden deneyimleyebileceksiniz. Sony, deneme sürecinde iptal edilen abonelikler için ücret talep edilmeyeceğini açıkça belirtiyor.

PlayStation Plus için başlatılan kampanyanın pek çok oyuncuyu memnun edeceği aşikar. Zira bu kampanya sayesinde oyuncular, ücretsiz olarak sunulan oyunları 7 gün boyunca oynama imkanına kavuşacaklar.

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?