Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaDiğerMagazinPınar Altuğ: Hayatımın en karmaşık hislerini yaşadığım gün

Pınar Altuğ: Hayatımın en karmaşık hislerini yaşadığım gün

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde hayat verdiği ‘Meltem’ karakteriyle hafızalara kazınan Pınar Altuğ, 2008 yılında kendisi üzere oyuncu Yağmur Atacan’la evlenmişti. Çift, 27 Ocak 2009’da da kızları Su’yu kucaklarına almıştı.

Su bugün 14 yaşına girdi. Pınar Altuğ da Instagram hesabından kızı ve 27 Ocak 1999’da vefat eden annesinin fotoğrafını paylaştı.

“ANNEM GİTTİKTEN SONRA CANIMIN İÇİNİ KUCAĞIMA ALDIM”

Annesini kaybettiği hastanede kızını kucağına aldığını belirten Altuğ, “Hayatımın en karmaşık duygularını yaşadığım gün 27 Ocak. Annem beni bırakıp gittikten tam 10 yıl sonra aynı hastanede en kıymetlimi, canımın içini kucağıma aldığım gün. Canım annem keşke yanımda olabilseydin keşke kızımı kucağına alabilseydin. Ama bizi gördüğünü biliyorum. Canımın içi, bir tanecik kızım iyi ki ama iyi ki doğmuşsun, seni dünyadaki her şeyden daha çok seviyorum” tabirlerini kullandı.

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?