Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaDiğerKripto ParaPantera Capital CEO’su; Kripto Tek Güvenli Varlık

Pantera Capital CEO’su; Kripto Tek Güvenli Varlık

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, bir sonraki ekonomik kriz sırasında yatırımcıların başvurabileceği tek güvenli varlık sınıfının kripto olabileceğini söyledi.

Bankless isimli YouTube kanalında söz alan Morehead, kripto paraların finansal kaos esnasında neden bir cankurtaran görevi görebileceğini düşündüğünü açıkladı.

“Şu anda kripto konusunda büyük ölçüde iyimserim. Bunun en önemli sebebinin son 10 yılda kripto sektörüne giren insanın sayısının çok daha fazla olması olduğunu düşünüyorum. Sadece akıllı insanların kriptonun önemini anladığını düşünüyorum.Krizden saklanılabilecek hiçbir yer yok. Kripto hariç her şeyin gerçekten etkileneceğini düşünüyorum”

Morehead, kripto piyasalarının para politikasını sıkılaştırmaya karşı benzersiz bir esnekliğe sahip olduğunu kanıtlayacağını vurguladı. Morehead, tahvillerin, gayrimenkullerin ve hisse senetlerinin aksine, kripto varlıklarının, çoğu piyasa katılımcısının zaten beklediği artan faiz oranlarından etkilenmeyeceğini söylüyor.

Kripto yatırımcısı, Bitcoin (BTC) gibi bir varlığın faiz oranlarındaki değişikliklere karşı kayıtsız kalması gerektiğini söylüyor.

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?