Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaHaberlerOğuzhan Uğur: İnanılmaz örgütlü ve makûs niyetli bir akın altındayız

Oğuzhan Uğur: İnanılmaz örgütlü ve makûs niyetli bir akın altındayız

Toplumsal medya fenomeni ve YouTube’daki Babala TV’nin sahibi Oğuzhan Uğur, hakkında resen soruşturma başlatılmasının akabinde birinci açıklamasını yaptı.

Maraş ve Hatay’da baraj duvarlarının patladığı istikametinde paylaşım yaptığı gerekçesiyle başlatılan soruşturmanın akabinde Tweet atan Uğur “İnanılmaz örgütlü ve kötü niyetli bir saldırı altındayız. Elimizdeki verileri toparladık. Birkaç saat içinde detaylı açıklamayı bir video ile yapacağım. Takipte kalınız” dedi.

Oğuzhan Uğur, mevzuyla ilgili daha dün de “Haberi bir bakanlık yetkilisi teyit ettiği için ekiptekiler paylaşmışlar! Yalan olduğu ortaya çıkınca da hemen silmişler. Yazışma görselleri mevcut. Takipçisi olacaksanız sizinle de paylaşalım…!” açıklaması yapmıştı.

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?