Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaDiğerTeknolojiMicrosoft Flight Simulator İçin FSR Desteği Geliyor

Microsoft Flight Simulator İçin FSR Desteği Geliyor

Popüler uçuş simülasyonu Microsoft Flight Simulator, AMD FSR 2.0 desteği alacak. Daha önce NVIDIA DLSS desteği de duyurulan oyun bu anlamda iki yükseltme teknolojisi ile yüksek çözünürlüklerde daha fazla performans sunmuş olacak.

Geliştirici ekipten Martial Bossard, geçtiğimiz hafta bir soru-cevap oturumunda DLSS 2.0 ve FSR 1.0 desteğinin Temmuz ayındaki Update 10’un bir parçası olarak planlandığını, FSR 2.0 desteğinin de yolda olduğunu paylaştı. Öte yandan FSR 2.0 için herhangi bir tarih şimdilik verilmiyor. Asobo, bazı animasyonlu dokular ve su yüzeyleri etrafındaki sorunlarla ilgili hala çözülmesi gereken ufak tefek şeyler olduğu ancak bunların zamanında çözüleceğine inanıldığını ifade ediyor.

Microsoft Flight Simulator, özellikle en yüksek ayarlar etkinleştirildiğinde mevcut PC donanımının sınırlarını zorlayabilecek bir oyun. FSR ve DLSS desteği kullanıcıların oyunu daha az güçlü donanımda çalıştırırken görüntü kalitesinden çok az taviz vermesine olanak tanıyacak.

 

 

 

VMware ESX Server Hakkında Geniş Rehber

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?