Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaHaberlerMGK Bugün Toplanıyor: Gündem Yunanistan ve Terörle Uğraş

MGK Bugün Toplanıyor: Gündem Yunanistan ve Terörle Uğraş

Milli Güvenlik Heyeti bugün ağır bir gündemde toplanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlık edeceği toplantıda iç ve dış gündemdeki gelişmeler ele alınacak.

Yunanistan’daki Amerikan üstleri.

Milli Güvenlik Şurası (MGK), kritik başlıklarla Beştepe’de toplanacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığındaki toplantıda Yunanistan’ın tansiyonu artıran adımları kapsamlı bir formda ele alınacak.

Ege’deki adaların memleketler arası hukuk çiğnenerek silahlandırılması ve Yunanistan’daki Amerikan üslerinin artması başta olmak üzere son gelişmeler pahalandırılacak.

Yurt içi ve hudut ötesi operasyonlar masada.

Yurt içi ve hudut ötesinde terörle çaba operasyonları da konseyin gündeminde yer alacak. Bilhassa Suriye’nin kuzeyinde devam eden mevcut operasyonlar ve bundan sonra atılacak adımlar masaya yatırılacak.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın hem yurt içinde, hem de Suriye ve Irak’ta devam eden terörle gayret operasyonları hakkında sunum yapması bekleniyor.

Tahıl mutabakatı ve ateşkes çabaları

MGK’da Rusya-Ukrayna krizi, tahıl koridoru mutabakatının takibi ve ateşkes eforları gözden geçirilecek.

 

 

 

 

 

Bruksizm(diş sıkma) nedir? Diş Sıkma Belirtileri ve Tedavisi

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?