Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaDiğerTeknolojiNETFLIX ANİMASYON SERİSİ PROJESİ İPTAL OLDU

NETFLIX ANİMASYON SERİSİ PROJESİ İPTAL OLDU

Sussex Düşesi’nin animasyon serisi Netflix’te gösterilmeyecek. Prens Harry ile birlikte yaptıkları Netflix muahedesinin bu modülü olan animasyon serisinin prömiyeri iptal edildi. Meghan Markle’ın üretimci olarak yer aldığı animasyon serisinin başlığının ‘Pearl’ olacağı kestirim ediliyordu. Tarihteki kıymetli bayanların izlerinden giderek farklı maceralara dahil olan 12 yaşındaki bir kız çocuğunu anlatan seri son anda Netflix’in kararı ile iptal edildi.

Deadline’ın haberine nazaran Netflix ile hala imal etabında olan animasyon serisi Sussex Çifti’nin Archewell Productions isimli imal şirketlerinin birinci animasyon gösterisi olacaktı. Geçtiğimiz haftalarda üyeliklerde düşüş yaşadıklarını duyuran Netflix, iki başka animasyon serisinin prömiyerini daha iptal etmişti.

Sussex Düşesi’nin ‘Pearl’ isimli animasyon serisi iptal olsa da Prens Harry’nin ‘Heart of Invictus’ isimli belgesel serisinin üretimleri hala devam ediyor. Invictus Games oyunlarına katılan sportmenlerin seyahatlerini takip eden ‘Heart of Invictus’ belgesel serisi yakın bir müddet sonra Netflix’te olacak.

’Pearl‘ animasyon serisinin ne vakit prömiyer yapacağı yahut imale devam edilip edilmeyeceği bilinmese de, gösterinin birinci duyurusu geçtiğimiz Temmuz ayında yapılmıştı. “Tıpkı onun yaşındaki birçok kız üzere, kahramanımız Pearl günlük şeylerle uğraş ederken kendisini tanımaya çalışıyor,” diyen Markle, “Archewell Productions’ın izlenim platformu Netflix ile iş birliği yaptığı için çok heyecanlıyım. Tarihteki inanılmaz bayanları kutlayan bu animasyon serisini ekranlara taşıyacağımız için çok mutluyum” diye eklemişti.

 

 

 

 

Netflix kan ağlıyor! Abone kayıpları ciddi miktarda arttı

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?