Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaDiğerOtomobilİBB Başkanı İmamoğlu'na Togg yok!

İBB Başkanı İmamoğlu’na Togg yok!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, belediye olarak TOGG’dan 100 adet elektrikli araç talepleri olduğunu lakin bu taleplerinin karşılanmayacağını öğrendiklerini açıkladı.

İmamoğlu, TOGG’un Twitter hesabından yapılan açıklamayı alıntılayarak yaptığı açıklamasında, kelam konusu araçları Tarihi Yarımada’da kullanmak istediklerini söyledi.

İmamoğlu Twitter paylaşımında şu tabirleri kullandı:

“Tarihi Yarımada’da kullanmak için yerli ve ulusal TOGG’dan 100 adet elektrikli araç talebimiz oldu. Bu açıklamayla, TOGG’dan sırf Sayın Cumhurbaşkanı’nın sipariş yetkisi olduğunu yani talebimizin karşılanmayacağını öğrendik. Israrla sıramızı bekleyeceğimizi duyururuz.”

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?