Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaDiğerKadınHem Doğal Hem de Pürüzsüz Bir Yüz İçin / Status Skin

Hem Doğal Hem de Pürüzsüz Bir Yüz İçin / Status Skin

Status Skin Trendi Nedir?

Makyaj konusunda pek çoğumuz sadeleşmeye ve kat kat makyaj uygulamalarını gerimizde bırakmaya bir müddettir aslında alışmıştık. Artık ise birebir alışkanlığı cilt bakım rutinimizde de sürdürme zamanı! Status skin trendi, işte bu niyet doğrultusunda ortaya çıkan bir cilt hoşluğu akımı. Status skin trendinin odağında cildin doğal görünümünü tesirli bir halde geliştirmek yer alıyor. Haydi, artık status skin trendi nedir, tesirleri nelerdir ve nasıl yapılır bizimle birlikte ayrıntılıca öğren!

Status Skin Nedir? Neyi Gayeler?

Status skin, parlak ve aydınlık bir cilt görünümü elde etmek için daha az yapıtı stratejik bir biçimde kullanmayı gaye edinen bir cilt bakım uygulaması. 2021 yılında hayatımıza giren “skinimalism”in devamı niteliğindeki bir kavram olan status skin, Türkçeye birebir çevrildiğinde “cilt statüsü” ve “cildin mevcut görünümü” üzere manalar taşıyor. Status skin trendinin temelinde ise cildin doğal hoşluğunu ortaya çıkaracak en az sayıda, lakin lüks segmentteki cilt bakım yapıtlarının kullanımı yatıyor.

Status Skin Nasıl Yapılır?

Status skin uygulaması yapmak için birinci olarak cilt tipini yakından tanımalı ve cildinin gereksinimi olan tahlilin ne olduğunu keşfetmelisin.
Status skin bakımı yaparken cildine ahenk sağlayacak ve cilt kusurlarının giderilmesine takviye olacak en az yapıtı kullanmaya itina göstermelisin.
Cildini mükemmelleştirmeye çalışmadan sadece doğal ışıltısının ortaya çıkmasını sağlayacak cilt bakım yapıtlarını rutinine ekleyerek status skin yapmak için büyük bir adım atabilirsin.
Bu evrede cildine yüksek oranda nem dayanağı sağlayacak, ince çizgi ve lekeli cilt görünümlerini hafifletecek ve daha aydınlık bir cilt görünümü elde etmeni sağlayacak güçlü içerikleri tercih edebilirsin.

Unutmamalısın ki, cilt statüsü bakımıyla yüzüne karakter katan ayrıntıları gizlemek yerine onları öne çıkarabilir ve doğal görünümü lüks bir anlayışla sergileyebilirsin.

 

 

Yüz maskesi uygulamak için günün en iyi vakti!

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

1 Yorum

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?