Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaDiğerModaGucci’nin yüzü olan aktris Dakota Johnson PETA’nın yansısını çekti

Gucci’nin yüzü olan aktris Dakota Johnson PETA’nın yansısını çekti

Ünlü oyuncular Don Johnson ve Melanie Griffith’in kızları, ABD’li oyuncu Dakota Johnson, Gucci markasının resmi elçisi seçildi.

Lüks İtalyan markanın yüzü olarak yer aldığı yeni reklam sinemasında sürüngen derisinden yapılmış el çantalarıyla görülen Johnson, hayvan hakları için gayret veren PETA’nın reaksiyonunu çekti.

Gucci’nin reklam sinemasında oynayan Dakota Johnson, görüntü boyunca Jackie 1961 çantasıyla uzunluk gösteriyor…

Piton ve timsah derisinden yapılmış, 2500 Euro’luk çantalar takan Johnson’a seslenen PETA, 33 yaşındaki aktrisin bu tıp eserleri desteklemesinin “son derece zarar verici” olduğunu söyleyerek hayvanlara son derece makus şartlarda azap edilerek derilerinin işlendiğine dikkat çekti.

Markanın ikonik Jackie 1961 isimli çantasını takan aktris için, örgüt, “Böylesine şiddetli bir sektörü desteklemek için gerçekten hiçbir mazeret yok” açıklamasında bulundu.

Hususla ilgili Gucci ya da Dakota Johnson cephesinden rastgele bir karşılık gelmedi.

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?