Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaDiğerSporGalatasarayda Kerem Aktürkoğlu ve Marcaoya teklif bekleniyor

Galatasarayda Kerem Aktürkoğlu ve Marcaoya teklif bekleniyor

26 Mart’taki Mali Kongre’de ibra edilmeyen Galatasaray İdaresi’nin bütçe talebine de onay çıkmadı. Kasada para olmadığı için borçlar birikiyor. Bankalar Birliği muahedesinin birinci faiz ödemesi, biriken maaşlar, bonservis taksitleri, Mohamed’in 4 milyon dolarlık opsiyonu, Falcao’nun 3 milyon Euro’luk tazminatını içeren ödeme paketi 600 milyon TL’yi buluyor.

Burak Elmas’tan koltuğu devralacak yeni liderin birinci işi, 600 milyon TL’lik bu borcu temizlemek olacak. Yeni dönemde Avrupa’da yer almayacak Galatasaray bu dönem kazandığı 161 milyon TL UEFA gelirinden de yoksun kalacak. 30 Nisan’da seçilecek liderin oyuncu satmaktan öbür kısa vadeli tahlil yolu yok. Sarı-kırmızılı ekip makûs bir dönem geçirse de Marcao ve Kerem Aktürkoğlu, Avrupa’da piyasa yaptı.

Marcao’ya İtalya’dan, Kerem’e Fransa’dan resmi teklifler gelecek. Yeni idare, bu iki oyuncudan birini 20 milyon Euro düzeyinde sayılara satarak borç yükünü %50 azaltmaya çalışacak.

 

 

 

 

Fenerbahçe için üç yeni isim yolda! İşte görüşülen isimler

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?