Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaDiğerTeknolojiFacebook çalışanlarını toplu işten çıkarmaya hazırlanıyor

Facebook çalışanlarını toplu işten çıkarmaya hazırlanıyor

Facebook’un ana şirketi Meta Platforms Inc idaresi işten çıkarma planları kapsamında çalışanlarını bilgilendirdi.

 

Mark Zuckerberg, çalışanlara daha az kaynakla daha fazlasını yapmalarını beklemeleri gerektiğini ve performanslarının daha agresif bir halde derecelendirileceğini aktardı.

 

New York Times’a nazaran Zuckerberg bir görüntü konferansda, “Bazılarınız buranın size nazaran olmadığına ve kendi kendini seçmenin benim için sorun olmadığına karar verebilir. Gerçekçi olarak, muhtemelen şirkette burada olmaması gereken bir küme insan var.” dedi.

Zuckerberg’in yorumlarını destekleyen Meta Eser Baş Sorumlusu Chris Cox, başka bir notta Meta’nın önemli durumlarla karşı karşıya olduğunu ve ekonomik aksi rüzgarların şiddetli olduğunu belirtti.

 

17 Mimarlık Harikası Dekorasyon

 

Web Sitelerin Eski Hallerini Görmek Mümkün

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?