Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaDiğerAstrolojiEylül ayında cebini dolduracak burçlar ve yapılacaklar..

Eylül ayında cebini dolduracak burçlar ve yapılacaklar..

SEVGİLİ KOÇLAR BU BİR MARATON SÜRAT KOŞUSU DEĞİL

Koç, altıncı meskeniniz Eylül ayının birinci üç haftasında Başak güneşi tarafından aydınlatılacak ve rutininizi sisteme sokmak ve meslek amaçlarınızdan tam olarak yararlanmak için size ekstra bir baskı yapacak. İşyerinin içinde ve dışında fizikî, zihinsel ve duygusal sıhhatinize öncelik verdiğinizde en uygununu yapacaksınız. Mola vermek, müsaadeli olmak Eylül ayında size uygun gelebilir. Unutma, bu bir maraton, hız koşusu değil.

Balık burcundaki dolunay 10 Eylül’de geldiğinde, on ikinci kurban meskeniniz aydınlanacak. Yanlışsız meslek fırsatlarına yer açmak için makul alışkanlıkları, ilgileri ve hatta işinizi büsbütün bırakmanız istenebilir. Unutmayın: parlak, hoş kalbinizden öbür bir şey tarafından tanımlanmıyorsunuz. Mesleğiniz yeni bir tarafa yanlışsız ilerlemeye başlarken, bu kısımda artık size neyin (veya kimin) hizmet etmediğini görmeye çalışın.

BOĞALAR BU AY NİHAYİ HEDEFLERE YAKLAŞILACAK

Boğa, 22 Eylül’de güneşle birlikte görünen Venüs Terazi arkadaşınızla Eylül ayında tam bir meslek nimeti alıyorsunuz. Bununla birlikte, Merkür gerilemesi de ahenk seven Terazi burcunda ilerleyecek. Yeni işlere başvuruyorsanız, elinizden gelenin en uygununu yaptığınızdan ve tüm müracaatlarınızı birtakım ferdî dokunuşlarla süslediğinizden emin olun.

Mevcut vazifenizde kalmayı planlıyorsanız, bu ayı çalışma alanınızı tekrar düzenlemek ve tekrar dekore etmek için kullanın, böylelikle çalışırken motive ve keyifli hissedin. Unutmayın, hayatınız “evet” dediğiniz şeylerin doruk noktasıdır, bu yüzden bir noktada tam olarak istediğiniz yahut muhtaçlık duyduğunuz şey buydu. Mesleğinize minnetle yaklaştığınızda, kesinlikle bereketlerle karşınıza çıkacaktır. Bu ay, sizi sonuncu amaçlarınıza yaklaştıran bir bakış açısı değişikliğiyle ilgili.

BU AY İKİZLER BURCUNUN BAŞINA GÖKTEN DOLAR İŞARETLERİ DÜŞÜYOR

İkizler, 22 Eylül’e kadar Başak dönemi ana sahneye çıkacağı için Eylül ayında kendinize son derece güveneceksiniz. Hem İkizler hem de Başak, akıllı Merkür tarafından yönetilir, bu da gezinirken hayat hediyenizin kullanışlı olacağı manasına gelir. Mesleksel tasalarınız ağ oluşturmak ve yükseltmek için yeni fırsatlar. Ve eğlenmeyi unutmayın, zira mesleğinizde çeşitlilik olduğunda gelişirsiniz. 10 Eylül’de Balık burcundaki dolunay meslek, hırs ve motivasyonla ilgili onuncu meskeninize inerken, beklenmedik şeylerin her zamankinden daha yeterli hissetmesini bekleyebilirsiniz. Neye ulaşmak istediğinizi öğreniyorsunuz, bu da muvaffakiyet için bir plan oluşturmaya başlamayı çok daha kolay hale getiriyor.

 

Büyük ya da küçük başarılarınızı kutlamak için biraz vakit ayırın. Size en yakın olanlara bir davetiye gönderdiğinizden emin olmak isteyeceksiniz. İş hayatınız kelam konusu olduğunda Eylül ayında şampanya patlatmak için birden fazla nedeniniz olacak. Bu, kendinize biraz vakit vermek kadar kolay bile olabilir, lakin Eylül ayında sizin için gökten dolar işaretleri düşüyor.

YENGEÇLERİN ÖNÜNDE YARDIM ETME FIRSATI OLACAK

Yengeç, görünüşe nazaran Eylül, iş kelam konusu olduğunda sana öteki birine yardım etme bahtı verecek. Başak güneşi üçüncü paylaşım, kontaklar, dostluklar ve cömertlik konutunuza düşerken, karmanın gücüyle uyumayın. Diğerlerine pastadan bir dilim verdiğinizde, çok da uzak olmayan bir gelecekte size altınla geri dönmelerini bekleyebilirsiniz. İster şirketinizde açık bir konum, ister yaratıcı bir proje için irtibat kurabileceğiniz iki arkadaşınız olsun, isterse bir oburunu öğretmenin yahut eğitmenin bir yolu olsun, kelam veriyorum bu ay iş ve finans konusunda nazik davrandığınız için pişman olmayacaksınız.

 

Balık burcundaki dolunay 10 Eylül’de gaye konutunuza indiğinde, diğerleri için bir köşe taşı olarak kullanılacak bir proje için iş için seyahat etmeniz yahut kutunun dışında düşünmeniz istenebilir. Sesiniz, fikirleriniz, fikirleriniz ve görüşleriniz çok güçlü Yengeç burcudur. Bu ay kendi değerinize nazaran uyumayın. Sesini yükseltmenin ve para kazanmanın vakti geldi.

ASLANLAR İÇİN SOĞUK PARA ZAMANI

Aslan, bu ay Başak güneşinin yanındaki ikinci maddi zenginlik ve para konutunuz. Biri “soğuk nakit para” mı dedi? Yatırımlarınız üç katına çıkıyor ve vaktiniz sahiden etrafınızdakiler için çok kıymetli olarak görülecek. Eylül’de tüm güzelliğin tadını çıkarmak için kendinize biraz vakit tanıyın ve hatta tahminen bunun bir kısmını sevdiklerinize geri verin.

İşiniz ve profesyonel hayatınız kelam konusu olduğunda, Eylül bitmeden kendinizi bolluk ve rahatlığa adım atarken bulabilirsiniz. Ayın son haftasında güneş, yeni ay ve Venüs Terazi’ye girdiğinde diğerleriyle yakın münasebet kurduğunuzu görüyorum. Bu geçişler üçüncü konutunuzu aydınlatacak ve size bir mıknatıs üzere müreffeh sohbetler ve ağ oluşturma fırsatları getirecektir. Size ilham veren sohbetler başlatın ve emsal ilgi alanlarını paylaştığınız şahıslardan bir şeyler öğrenin. Sonuçta, beyninizi çalıştırmanın yollarını ve kıymetli olanları ikna etme yeteneğinizi bulamıyorsanız, bir sonraki dahice fikrinizi diğer nasıl ortaya çıkarabilirsiniz? Aslanlar lütfen karizmasına inancın.

BAŞAKLAR BAŞARILARINI ÖNDEN KUTLAYABİLİR

Başak, bu ay Eylül’de sizin için büsbütün “ben, kendim ve ben” ile ilgili olacak. Başlangıçların ve kimliğin birinci meskeniniz 5 Eylül’de Venüs tarafından aydınlatılmakla kalmıyor, birebir vakitte altıncı konutunuzu 10 Eylül’de Balık Dolunayı tarafından aydınlanıyorsunuz. Yeni başarılarınızı sevdiklerinizle paylaştığınızdan emin olun yahut daha da düzgünü, mesleğinize yardımcı olacaksa kendinizden ve hayatınızdan daha fazlasını toplumsal medyada paylaşmaya başlayın. Unutmayın, prestijiniz sizin için gelecekteki fırsatları yaratabilecek yahut bozabilecek bir şeydir, bu nedenle rastgele bir dikkat biçimi yerine olumlu dikkat geliştirmeye çalışın.

Terazi burcundaki yeni ay, 25 Eylül’de ikinci para ve finans konutunuzu aydınlatırken, ay kapanmadan evvel meslek kısmında sahiden kutsanmış olacaksınız. Önümüzdeki birkaç haftayı kendinizi muvaffakiyete hazırlamak, özgeçmişinizi yahut Linkedin profilinizi yenilemek, toplumsal medya gönderilerinize kimi özel dokunuşlar eklemek yahut kendinize vakitsiz bir çanta satın almak yahut gittiğiniz tarafı kutlamak için izlemek için kullanın. Başaklar vakit zaman başarınızı evvelce kutlayın.

TERAZİLER BU AY SAHNENİN ORTASINDA OLMAYA HAZIR OLUN

Terazi, Eylül sizden ne istediğinizi ve yaptığınız işle kimi etkilemeye çalıştığınızı netleştirmenizi isteyecek. Yeni bir rol yahut iş yeri mi arıyorsunuz? Bu ay, bilhassa 22 Eylül’de Terazi dönemi başladığı için, sahnenin merkezinde olacaksınız. Bu, benlik hissinizi mümkün olan en yeterli halde kendi ekseni etrafında çevirecek, gerçekte kim olduğunuza yer açacak ve alışkanlıklarınızı bırakmanıza müsaade verecektir. kendini söz etmede performans yahut mükemmeliyetçilik. Bununla birlikte, Başak burcundaki güneş ayın birinci yarısında maneviyatla ilgili 12. evinizden geçerken, kendinize kim olduğunuzu ve nereye gideceğinizi anlamak için vakit ve alan ayırmanız gerekebilir.

Dürüstçe ortaya çıktığınızda, işte uyumlu fırsatlar çarçabuk gelir. Shel Silverstein’ın ünlü “Maskeler” şiirinin bize öğrettiği üzere, olmadığımız biri üzere davrandığımızda, eksiksiz fırsatların yanından geçeriz. Eylül ayında gerçek Terazi parlasın, meslek ve finans alanında muhakkak kutsanmış olacaksınız.

İNSANLAR AKREP BURÇLARINA YARDIM İÇİN YOLA ÇIKIYOR

Ayın birinci yarısı, sosyalleşmeniz ve öbür profesyonellerle ilişki kurmanız için inanılmaz bir vakit olacak. Bir takım çalışmasına katılmak en düzgün atağınız olabilir. Başak güneşi dışa dönük 11. evinizden geçerken, kendinizi umutlarınıza ve hayallerinize daha bağlı buluyorsunuz. Ve bu umutları diğerleriyle paylaşmaya istekliyseniz, insanların birden fazla formda yardımınıza geldiğini görebilirsiniz.

22 Eylül’de güneş Terazi’ye girdiğinde, inziva ve maneviyatla ilgili on ikinci konutunuzun aydınlanmasıyla ağır ruhunuz sınanacak. Bu sizi muvaffakiyetin eşiğine getirebilir, lakin manasını kaybetmeye başlayan bir rüyayı bırakma pozisyonuna da getirebilir. Sonuçta, 12. konut sonlarla ilişkilidir! Fakat, birinci başta bir nimet üzere gelmese de, bu nimetleri almak için kendinizi harika bir biçimde konumlandırdığınızı hatırlatmak için buradayım. Her vakit hayalini kurduğunuz hayata ahenk sağlamak için içsel çalışmayı yaptınız ve ay ilerledikçe bunun parıltılarını göreceksiniz. Hiçbir şey gerçek olamayacak kadar yeterli değildir ve hiçbir şey sizin için fazla yeterli değildir. Kendi hayatınızda küçük oynamanıza neden olan fikir kalıplarını özgür bırakın.

YAYLAR KENDİSİNİ ENERJİ PATLAMASININ İÇİNDE BULACAK

Onuncu hırs ve motivasyon konutunuz Yay, ayın birinci üç haftası Başak burcunda güneş tarafından aydınlatılıyor. Eylül ayında (ve gelecek aylarda) kendinizi muvaffakiyete hazırlamak için bu ekstra güç patlamasını kullanın.

Bu ay başlarken bir motivasyon patlaması hissediyor olsanız bile, uzun oyunu nasıl oynayacağınızı öğrenmeye başlıyorsunuz ve kim olduğunuzu ve ne istediğinizi tekrar tanımlamak için şu andan daha yeterli bir vakit olmadığına kelam veriyorum. bu hayat. Bir şey üzerinde ne kadar müddettir çalışıyor olursanız olun, daha uygun bir mesleğe, role yahut yola geçmeye hazır hissettiğinizde, bu bir inanç sıçraması yapmanız için kâfi bir nedendir! Bu ay, gerçek dileklerinizi yüzeye çıkaracak ve gayretlerinizden maddi nimetler kazanmanızı sağlayacak. Artık yeni bir yolda yürümeye başlamanın tam vakti.

OĞLAKLAR KALIPLARIN DIŞINDA DÜŞÜNMEYE HAZIR OLUN

Oğlak burcu, Eylül ayında mesleğiniz ve mali durumunuz kelam konusu olduğunda, kalıpların dışında düşünmenize müsaade verdiğinizden emin olun. Bu hayatta senin için ne çok yabanî ne de çok yeterli. Dış bağlar, kültür, seyahat ve eğitimle ilgili dokuzuncu meskeniniz bu ay Başak güneşi tarafından aydınlanırken, gerçek tarafta ilerlemenize müsaade verin.

Yeni bir eğitim yahut iş fırsatı için bir plan yaptığınızda, öbür her şey yerine oturmaya başlayacaktır. Finans konusunda telaşlı misiniz? Kainatın size beklenmedik şeyler, kutsamalar ve eşzamanlılıklar getirme yeteneklerinden kuşku etmeyin. Eylül, sevdiğiniz bir hayatı yaşamanın tüm yeni talihleriyle nitekim aklınızı başınızdan alacak. Tekrar hayata öğrenci olmanın gücünü inkar etme Oğlak. Her şeyi bildiğini düşünmekten vazgeçmenin bir hoşluğu var.

KOVALAR KENDİSİNİ BİRAZ UZAYLI GİBİ HİSSEDEBİLİR

Kova, bu ay size fikir paylaşma ve kendiniz ve hayattan sahiden ne istediğiniz hakkında daha fazla bilgi edinme talihi verecek. 9 Eylül’den ay sonuna kadar Terazi’de Merkür Retrosu ile kendinizi diğerlerine söz ederken biraz uzaylı üzere hissedeceksiniz. Unutmayın, bu güzel karşılanmakla ilgili değil, gerçeğinizi paylaşmak ve diğerlerinin da birebirini yapmasına müsaade vermekle ilgili.

İşinizin etrafınızdaki insanları eğlendirmek yahut yatıştırmak olduğunu düşünmekten vazgeçtiğinizde, nihayet iş hayatınıza gelince bir hafiflik hissedeceksiniz. Mevcut rolünüz ne olursa olsun, günlük hayatınızda hem öğrenci hem de öğretmen olmanın yollarını bulmaya başlayabilir misiniz? İş unvanınıza, gelirinize yahut banka bakiyenize bu kadar sıkı sarılmayı bırakın ve her şey çarçabuk kendi istikrar noktasını bulmaya başlayacaktır. Destekleniyorsun.

BU AY BALIK BURÇLARINA YETENEKLERİNİ GÖSTERME FIRSATI İLE GELİYOR

Balık burcu, bu ay size yeteneklerinizi daha geniş ölçekte gösterme talihi verecek. Birinci kimlik, kendini söz etme ve imaj konutunuz 10 Eylül’deki dolunay tarafından aydınlanıyor ve sizi her zamankinden daha kendinden emin ve kendinden emin hissettiriyor. Hâlâ mesleğinizde nerede olduğunuzu anlamakta zorlanıyorsanız, başarana kadar numara yapmaya başlamanın vakti geldi, zira en psişik su burcu sizsiniz. Sürecinize itimadın ve her şeyi çözmek için kendinizi bu kadar zorlamayı bırakın. Hayatınıza bir bekleme odası üzere değil, bir oturma odası üzere bakmaya başladığınızda, pek çok farklı şapka, rol, finansal durum ve meslek atağı denemekten keyif almaya başlayacaksınız.

Şimdi mesleğinizle oynamaya başlamanın ve özgeçmişiniz olan soyut fotoğraf konusunda memnun hissetmenin vakti geldi. Bu ay yalnızca seyahatin tadını çıkararak hayatın biraz daha özgür ve kolay olmasına müsaade verin. Kelam veriyorum, Eylül ayı geldiğinde nereye varacağınıza beğenilen bir biçimde şaşıracaksınız.

 

 

Paranız hiç bitmesin..! Para ve Bereket Ritüelini Deneyin!

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?