Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaDiğerMagazinBir şiddet itirafıda Çağla Şikel'den geldi!

Bir şiddet itirafıda Çağla Şikel’den geldi!

Bursa’da bir mağaza açılışına katılan Çağla Şikel ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Tolga Akış‘la birliktelik yaşadığı savlarına birinci sefer karşılık veren Şikel’den şaşırtan şiddet itirafı da geldi. Ünlü model Çağla Şikel, boşanma kararı alan Hadise’nin “Psikolojik şiddet gördüm” açıklamalarına ait, “Psikolojik şiddet gördüm, bunu uzun bir müddet sonra anladım” dedi.

 

Evvelki gün Bursa’da bir açılışa katılan Çağla Şikel ağır ilgiyle karşılaştı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şikel’den şaşırtan şiddet itirafı geldi.

Son devirde Tolga Akış’la aşk yaşadığı savıyla gündeme gelen Çağla Şikel “Hayatınızda biri var mı?” sorusuna birinci kere yanı verdi.

“Sorulmadan yapıldığı için haberler, bu manada çok kırgınım” diyen ünlü isim, “Keşke sorulsaydı ve haber yapılsaydı da benim ailem, beni sevenler, arkadaş etrafım maruz kalmış olmazdı. Haber yapıldıktan sonra sorulması bence çok saçma bir şey. Ancak hayatımda kimse yok.” Sözlerini kullandı.

Tolga Akış ile sık sık bir ortaya geldiğini söyleyen Şikel, “Geçen günde bir arkadaş ortamında daima birlikteydik, Burak vardı, Tolga vardı Edis vardı. Biz daima görüşen insanlarız. Bu türlü bir şey asla olamaz. Sormadan inatla bu türlü bir şeyi yazmaya devam ediyorlar. Buyurun yazsınlar. Bu benden bir şey götürmez, bana bir şey getirmez.” dedi.

“Çünkü palavra, olmayan bir şey, var olmayan bir şey. Bu senaryotik bir şey, bu sebeple de beni zerre kadar ilgilendirmiyor bu yazılanlar.” diye konuştu.

Psikolojik baskı gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açan Hadise’yle ilgili niyetlerini de lisana getiren Çağla Şikel, samimi bir itirafta bulundu.

“ŞİDDETE MARUZ KALDIM FAKAT ÇOK SONRADAN FARK ETTİM”

Ünlü model, “Ben hiç fizikî şiddet yaşamadım, kimse de yaşamasın. Lakin ruhsal şiddeti farkında olmadan birbirimize, ailemize uyguluyoruz. Ben de ruhsal şiddete maruz kaldım ancak bunu çok sonradan fark ettim. Hasebiyle her bağlantıda empati kurmak önemli” sözlerini kullandı.

 

 

 

 

 

Cinsel organına estetik yaptıran genç model ölümden döndü

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?