Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaDiğerKripto ParaAnalistler: Ripple ve Bu Altcoin’ler Yakında Tırmanabilir!

Analistler: Ripple ve Bu Altcoin’ler Yakında Tırmanabilir!

Analistler, geçen haftadan bu yana çift haneli bedel kaybetmelerine karşın Ripple ve 2 altcoin için geri dönüş işaretleri tespit etti.

Ripple, canlanma belirtileri gösteriyor

Twitter’dan Cameron Fous isimli analistin paylaştığı bir grafiğe nazaran, XRP şu anda düşüş trendini potansiyel olarak kırabilecek bir canlanma patlamasına sahip. Piyasa bedeline nazaran 7.en büyük kripto para ünitesi, yazım sırasında 0.3954 dolardan süreç görüyor. 3.84 dolar ATH fiyatından yaklaşık %90 düşüşte olduğunu belirtmekte yarar var. Analist artık, XRP’nin mevcut ayı piyasasına karşın bu düşüş eğiliminden çıkabileceğini söylüyor:

XRP, bugün itibariyle tüm kripto para ünitelerinde en çok yükselen konseyime sahip. Ayı piyasası karşısında uzun vadeli düşüş eğilimini kırma potansiyeli olan oyunda canlanma patlaması.

Analistler, Ripple fiyatının 0,41 dolar üzerinde kapatmasına bekliyor

Bir başka tahlilde, AltCryptoTalk’un gizemli analisti “AltCryptoGems”, XRP’nin gidişatını yükseliş olarak gördüğünü de paylaştı. XRP’nin grafikte işaretli takviyenin üzerinde tutulduğundan ve evvelki XRP güncellemesi sırasında bahsettiği simetrik üçgenin üzerinde kırıldığından bahsetti.

AltCryptoGems, Ripple grafiğinde Golden Cross göründükten sonra, gün içinde 0,41 dolarlık direnç çizgisinin üzerinde kapatmasını bekliyor. Akabinde, fiyatın 0,471 dolara yönelmesinin beklenebileceğini de kelamlarına ekledi.

Tıpkı Ripple üzere, uzmanlar Solana içinde boğanın hazır olduğunu söylüyor

Yeni bir YouTube görüntüsünde, InvestAnswers’ın isimsiz sunucusu, Solana kestirimlerini güncellediği stratejisini paylaştı. Anonim kripto analistine nazaran, Solana fiyat kestirim metodolojisi birinci olarak Ethereum için bir fiyat maksadı bulmak üzere Bitcoin’in gelecekteki muhtemel bedeline bakmayı içeriyor. Analistin fiyat kestirimi stratejisini kabaca şu biçimde özetleyebiliriz:

…Bitcoin 158.000 dolara giderse bizi varsayımsal olarak 15.450 dolarlık bir Ethereum fiyatına getirecek. Bitcoin 158.000 dolara gitmezse, Ethereum için bu 15.000 dolarlık fiyat amacı ortadan kalkar…%25 ETH dominansı (ETH.D), Ethereum’un toplam kripto piyasa pahasının dörtte birini oluşturduğunu gösterir.

Bu ortamda Solana fiyatı

Ethereum’un potansiyel gelecekteki fiyatını çıkardıktan sonra, analist artık Solana için iki fiyat gayesi bulabileceğini söylüyor:

Artık Solana fiyatı için iki varyasyon var: biri ETH dominansının %10’u ve ikincisi ETH hakimiyetinin %20’si.”

Kripto stratejisti, bu varsayımsal durumda mevcut fiyatından %1.000’den fazla bir artışla 370 dolara yükselebileceğini varsayım ediyor. Solana %20 ETH dominansı elde ederse, analist %2,100’den fazla bir artışla 739 dolara fırlayabileceğini düşünüyor.

1.300 dolardan süreç gören Ethereum’dan gördüğümüz üzere, merge şimdi beklenen etkiyi hissettirmedi. Kriptokoin.com olarak Ethereum Classic (ETC) fiyatının 15 Eylül’e kadar %70’den fazla yükseldiğini aktarmıştık. Lakin, 15 Eylül’de merge uygulandıktan son ETV, RVN, XEC ve gibisi PoW Blockchain’ler düşüşe geçti. FXStreet analistlerinden Gregor Horvat, bunun yakında aksine döneceğini söylüyor.

Ethereum Classic yükseliş modeli gösteriyor

ETC son birkaç haftada çok güçlüydü. Şu anda kar alımları eşliğinde dalga C için kıymetli bir dayanak bölgesine yaklaştığını görüyoruz. Analist Gregor Horvat, kanal direnç çizgisinin ve 40 bölgesinin üzerinde güçlü yahut dürtüsel bir geri sıçramadan sonra, ETC’nin tekrar ralliye başlayacağını kestirim ediyor.

ETC’nin rallisini destekleyen bir diğer datada ETCG (Ethereum Classic Grayscale Investment Trust) grafiğidir. Bu grafiğin, burada altın %61,8 Fibo civarında durabilecek bir ABC düzeltici gerilemeyi tamamladığını da görüyoruz. En değişik kısım, B dalgasının bir üçgen olmasıydı.

ETC şu anda 29.00 dolardan süreç görüyor. Madencilik ile kontaklı coin’ler bu hafta en fazla kıymet kaybedenlerdi.

 

 

 

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?