Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaDiğerAstroloji2023 Yılının Son Demleri Burçların Aralık Ayı Yorumları

2023 Yılının Son Demleri Burçların Aralık Ayı Yorumları

2023 KOÇ BURCU ARALIK AYLIK YORUMU

Aralık Ayının En Araştıranı

Aralık Ayının En Araştıranı

Perspektifinizi konuşturacak, görülmeyeni görecek ve söylenmeyeni söyleyeceksiniz. Aralık ayında bütün kapıları açmaya çalışacak, çalmadık kapı bırakmayacaksınız. 2023 yılına veda ederken, palavraları ortaya çıkartacak, oyunları da bozacaksın.

Yeni Bir Size Merhaba Deyin!

Nihayet 2023 yılının son ayı geldi çattı! Geriye dönüp baktığınızda güzeliyle kötüsüyle doludizgin bir yılı geride bıraktığınızı anlayacaksınız. Yaşadıklarınızı anlatmayla sözlere sığdıramazsınız. Hisleriniz, hisleriniz değişik pencerelere açılırken, kendinizle tekrar tanıştığınız bir yıldan geçtiniz. Hayatın tatlı sürprizleri de, hislerinizi altüst ettiği vakitler da oldu. Yeri geldi isyan edecek noktaya geldiniz yeri geldi başınıza gelenleri sineye çektiniz. Uğraş etmek herkesin harcı değildir unutmayın sevgili Koç burçları. Hele ki birçok kişinin suya sabuna dokunmadan konfor alanlarına kaçtığı vakitlerden geçerken! Yorgun da düşseniz günün sonunda kendinize hesap vereceğinizi çok yeterli biliyorsunuz. İşte tam da bu yüzden değerlerinize, sizi siz yapan prensiplerinize sıkıca sarılacaksınız.

 • Bir müddettir birikim yapan bir Koç burcuysanız bu birikimi en yanlışsız biçimde kullanmak için hesaplar yapacaksınız.
 • Kurumsal şirkette çalışan Koç burçları için mesai yoğunluğu planları bozacak.

Retro’ya Dikkat!

14 Aralık’ta 10. meskeninizde geri gidecek Merkür o, olmazları olduran tesirler barındırıyor! Basmakalıp niyetlere, dayatmacı telaffuzlara karşı gardınızı alabilirsiniz. Kartlarını açık oynayan biri olarak, tabiri caizse ikili davrananlara iletileriniz net olacak. Planlarınızın sekteye uğraması, yanlış anlaşılmalar mental yorgunlukları da beraberinde getirebilir. Kritik irtibat alanlarındaki yapan yaklaşımlarınız ise uzun vadede çıkarlı çıkacağınızı işaret ediyor.

 

2023 BOĞA BURCU ARALIK AYLIK YORUMU

Aralık Ayının En Yöneticisi

Aralık Ayının En Yöneticisi

Aralık ayında bir müdür disipliniyle hareket edeceksiniz. “Benim” diyenin hakkından gelemediği bugünleri sakince yöneteceksiniz. Değişimi basitçe kabul edemeyen şahıslara de kılavuz olacaksınız.

İnancı Sağlam Olanın Adımları da Güçlü Olur

2023 yılına şöyle bir dönüp baktığınızda, büyük sorumluluklar aldığınızı, hayatın sizi sınadığı noktalarda canhıraş gayretler verdiğinizi, bir yandan da mutluluklarınızın ruhunuzdaki çocuksu yanı büyüttüğünü düşüneceksiniz. Düzgünü ile berbatı ile başınıza gelen her ayrıntı var oluş öykünüzü tamamlayan ögeler barındırıyor. Hayallerinizle, umutlarınızla, yaptıklarınızla çoğalmaya, benliğinize hoş hisler katmaya olan inancınızın sizi daha güçlü kılacağını bilmeniz, kendinizi daha dirayetli hissetmenizi sağlayacak. Orijinal bir yıla girmeye ramak kala, içinizdeki hazineyi keşfetme dileği sizi değişik alanların peşinden sürükleyebilir.

 • Bu ayki ani çıkışlarınızın temel noktası maddi sebepler yüzünden olacak.
  Çalışmadığınız günlerin hırsını çıkarıyormuşçasına ağır çalışma temposuna girebilirsiniz.
 • İçinizdeki disiplin ateşi daha evvel hissetmediğiniz çeşitte olabilir.

  Bazen de İncelikler Yüzünden Yorulur İnsan

Yönetici gezegeniniz 10 Aralık’ta talih gezegeni ile aksilik yapıyor. İçinizde tuhaf bir coşkunluk hissine kapılabilir, özel hayatınızdan tutun da toplumsal etrafınıza varana kadar süratli bir yoğunluğun içine girebilirsiniz. İsteklerinizi, isteklerinizi, göstermekten çekinmeyeceksiniz. Lakin bu döngüde fazla ince düşüneyim derken baskıcı bir role girebilirsiniz, dikkat etmenizde yarar var.

 • İlişkisi olan bir Boğa burcuysanız, sevgilinizle hayatınızı renklendirmek, daha hareketli hale getirmek ismine somut adımlar atabilirsiniz. Bu süreçte sevgilinizin de size sürprizler yapmasını, şımartmasını bekleyeceksiniz.
 • Yeni başlayan bir bağlantınız varsa, hesap kitap yapmadan kendinizi akışa bırakmak isteyeceksiniz. Romantizm ve tutku ön planda!

 

2023 İKİZLER BURCU ARALIK AYLIK YORUMU

Aralık Ayının En Beceriklisi

Aralık Ayının En Beceriklisi

Aralık ayında, yanlış üslup gerçek kelamın celladıdır minvalinde hareket edeceksiniz. Aralık ayı tünelinden süratlice geçeceksiniz. Aklınızın bir köşesinde, deneyim etmeden kendinizi yenileyemeyeceğinizi en yeterli siz biliyorsunuz.

2023 Yılının Heybesinde Neler Yoktu ki?

Hayatın türlü türlü hallerini tattığınız 2023 yılına veda ediyorsunuz. Koskoca bir yılı tarihin tozlu raflarına bırakırken, yılın başından bu yana iç dünyanıza çokça sığındığınızı, geçmişe dair mevzularla uğraşmak zorunda kaldığınızı hatırlayacaksınız. 2023 yılı size çok şey öğretti, öğretirken de büyük değişimleri beraberinde getirdi. Herkesle yola çıkılmayacağını, olmadık bireylerin telaştan, hırstan, umarsızlıktan gözünün karardığını, en sakin vakitlerin bile sansasyonel olaylarla karmaşaya dönüşebildiğini deneyimlediniz. Bu türlü bir süreçte elbette bu aksiyonlar size de sirayet etti. Hesaplaşmanız gereken, yarım kalan hislerinizle yüzleşirken, değiştirmek zorunda olduğunuz kimi bahislerle gayret ettiniz. Hiç kimse bu uğraşın kolay olduğunu söyleyemez. İlerleyen süreçlerde aldığınız kararların hayatınıza değişik formlarda tezahür edeceğini de unutmamalısınız. Aralık ayında kendinize kelamlar verecek, birtakım mevzularda daha kararlı adımlar atmak isteyeceksiniz.

 • Evinizin beyaz eşya eksiğini bu ayın başında çözmek isteyeceksiniz.
 • Konuşamadığınız, irtibat sorunu yaşadığınız bireylerden bir gece birden telefon alabilirsiniz.
 • Yıl biterken, başınızdaki karışıklık da dağılacak.

Aklınız Kalbinizle Hizalanıyor!

12 Aralık’ta toprak burcunda gerçekleşecek gerilemeyi, yönetici gezegeniniz yapacak. Sorumluluklarınızın artacağının haberciliğini yapan Gök kubbe, gerek maddi gerekse bağlar bazında gündeme gelen pürüzleri işaret edecek. Aklınızı kalbinizle hizalayacak, mantıklı adımlar atmak isteyeceksiniz.

 

 

2023 YENGEÇ BURCU ARALIK AYLIK YORUMU

Aralık Ayının En Unutkanı

Aralık Ayının En Unutkanı

Üzüntüye mahal vermediğiniz, kırgınlıklarınızı sandıklara kilitlediğiniz bir aydasınız. “Neler yaşıyor, ne zorluklara göğüs geriyor, neleri unutuyor şu insanoğlu” kelamı mottonuz olurken, yılın son ayında adımlarınızı memnunluk için atacaksınız.

2023 Yılı Sinema Şeridi Üzere Gözlerinizin Önünden Geçecek

Aralık ayında dünyanın ne kadar süratli değişimlere maruz kaldığına, tarihin sil baştan apayrı tesirlerle yazıldığına şahitlik ederken, tüm bunların ferdî hayatınızı da şekillendirdiğini fark edeceksiniz. Hiçbir şeyin nedensiz olmadığını, her olayın birbirine zincirin halkaları üzere bağlı olduğunu, bazen küçücük değişimlerin bile domino tesiri oluşturduğunu anlayacaksınız. Hayat tecrübelerin toplamıdır sevgili Yengeçler. Ömrün getirilerini en manalı haliyle deneyim ettiğinizde büyüdüğünüzü, değişik perspektifler oluşturduğunuzu kavrayacaksınız. Yılın son ayında, içinizdeki endişeleri, dertlerinizi tetikleyecek olaylarla karşı karşıya kalmanız, daha farklı uğraş biçimlerine girmenize neden olacak. Öte yandan gelecek yıllarınızı şekillendireceğiniz gaye ve planlamalar yapabilirsiniz.

 • Ailesiyle farklı yaşayan Yengeç burçları için aralık yalnızca bir sözden ibaret olacak. Ailenizle ne olursa olsun görüşmek için hudutları zorlayacaksınız.
 • Yeni şahıslarla tanışmanın yeri ve vakti olmadığını fark edeceksiniz. Gök kubbe bu ay tanışacağınız şahıslarla uzun periyodik bağlar kuramayacağınızı vurguluyor.

Merkür Geri Gidiyor!

14 Aralık’ta 7. konutunuzda bağlantı gezegeni geri gidecek. Görmezden geldiğiniz, tabir yerindeyse halının altına süpürdüğünüz sorunları kökten çözmeniz gerekebilir. İlgileriniz farklı imtihanlardan geçebilir, yanlış anlaşılmalar duygusal manada köşeye sıkıştırabilir.

 

 

2023 ASLAN BURCU ARALIK AYLIK YORUMU

Aralık Ayının En Meraklısı

Aralık Ayının En Meraklısı

Çevrenizde olan bitene karşı ilgi ve alakanız artıyor. Yılın başından bu yana siz de farkındaydınız tahminen de. Bu meraklı haller sizi yoracak olsa da tatlı bir yorgunluk… Yanlışsız vakitte gerçek yerde olmak, Aralık ayında vazgeçilmezin olacak.

Dillere Destan Yıllar da Biter

2023 yılını geride bırakırken, deneyim hanenizin dolu dolu olduğunu anlayacaksınız. 2023 yılı tabir yerindeyse sizin için ihtilal niteliğinde geçti. Hayatın sunduğu alternatifleri elinizden geldiğince değerlendirmeye çalıştınız. Karşınıza çıkan zorlukların boşuna olmadığını, değişmeniz için bildiriler taşıdığını biliyorsunuz. Yeri geldi ömrünüzü uygunlaştırmak, içinizdeki potansiyeli açığa çıkarmak ismine büyük ödünler verdiniz. Sizi sıradanlığa sürükleyecek, rutinlere boğacak çalışmaların içine hapsolmadınız. Orjinal fikirlerinizi somutlaştırdığınız, ileriye dönük planlamalar yaptığınız bir süreç geçirdiniz. Gök kubbe, tüm bunların şuuruyla hareket etmeniz gerektiğini vurgularken, endişelerinizden arının ve hakikat vakitte hakikat işler yapma yüreğinde bulunun bildirisini veriyor!

 • Unutkanlığınızın arttığını daima yüzünüze vuran bireylerin yaşadığı olayları yalnızca gülerek takip edeceksiniz. Tek yapabildiği özel hayatınızı kınamak olan bireylerin yersiz uğraşlarını izlemek özgüveninizi arttıracak.
 • Yıllarca tıpkı iş yerinde çalıştıysanız, iş sahibinin sizinle yapacağı uzun konuşmaların bir sebebi olduğunu düşüneceksiniz. Kıymetli bir terfi fazla uzakta değil.

Mücadele ve Nezaket Mutlak Gücü Ortaya Çıkarır

13 Aralık’ta ateş burcunda Yeniay gerçekleşecek. Muhakkak başlı mevzularda gereksiz kaygı ve kuruntular yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Yaşama farklı perspektiflerden bakmak, daha esnek ve konforlu hareket etme isteğiniz artacak. Bu uğurda yolunuza mani olan, sizi hislerinizin çıkmaz sokaklarına iten her ne varsa uzaklaşma kararı alabilirsiniz. Öte yanda Yeniay, sizi hiç olmadığınız kadar gözlemci ve tabir yerindeyse dedektifvari bir yapıya büründürebilir.

 

2023 BAŞAK BURCU ARALIK AYLIK YORUMU

Aralık Ayının En Rahatı

Aralık Ayının En Rahatı

Yıllardır uzunluğunuzdan büyük tüm yükleri küfenize dolmuş üzere hissediyorsunuz. Sorumluluk aldınız, cefa çektiniz, duygusal iniş çıkışlarla gayret ettiniz. Her ne iş yapıyorsanız yapın, Aralık ayı üzerinizden yükleri alarak yorgunlukları unutturacak. Şifanız kendinizde! Emeklerinizin boşa gitmediğini göreceksiniz.

Kaderin Ağlarını Kendi Ellerinizle Ördüğünüz Bir Yılı Geride Bırakıyorsunuz

2023 yılının sizde bıraktığı tesirleri sözlere sığdıramazsınız. Bu yıl sizi değişmeniz, dönüşmeniz, istediğiniz seyahate çıkabilmeniz için hayli uğraştı. Kendinizi bazen bir vakit tünelinin içinde bulurken bazen de en hoş, en huzurlu, en maceralı hislere meç oldunuz. Yorulsanız da derin niyetlere girseniz de işin özünde bu dünyaya bir sefer geldiğinizi, onu da hakkını vererek, en düzgün biçimde yaşamanız gerektiğini öğrenerek yılı kapatıyorsunuz. Aralık ayında öğretilerinizi, hayallerinizi, duygularınızdaki açmazları, sizi zora koşan özelliklerinizi baştan uca elekten geçireceksiniz. Öte yandan Aralık ayında hızlandırılmış tesirler, kemerleri bağlamanız gerektiğini vurguluyor.

 • Kariyerinizdeki temelleri ne kadar sağlam attığınızı fark edeceksiniz.
 • 2023 yılındaki öykünüzü yapan ve yararlı bitireceksiniz.

  Gelişmeyen Tertip Verimsiz Düzendir

Yılın başındaki Merkür gerilemesinin bir tekrarı yeniden karşınıza çıkıyor! Merak etmeyin, siz böylesine güç günlerin üstesinden gelmeyi bilirsiniz. Yönetici gezegeninizdeki bu retro yılın başından bu yana ilerlemeyen birçok mevzuyu harekete geçirecek. Yanı sıra, eski azminizi geri kazandıracak. Bu döngüde vakte yetişmek konusunda siz bile zorlanacaksınız.

 

2023 TERAZİ BURCU ARALIK AYLIK YORUMU

Aralık Ayının En Titizi

Aralık Ayının En Titizi

Düzene kavuşmak için çıktığınız yoldan geri dönmeyeceksiniz. Etrafınızda ateş çemberinden geçenlerin ne yaşadığını en düzgün bilen sizsiniz. Olan bitenin içine çekilmeyecek, deneyiminizi konuşturacaksınız. Set konulan bütün yolları aşacak ve bu ay amaçlarınıza ulaşacaksınız.

2023 Yılı Emeklerinizle Hal Aldı

Bu yılı arkanızda bırakmak kolay olmadı. Verimli, ileri görüşlü, başaran ve geçmişe bakmayan siz oldunuz. Olmadık uğraşlar verdiniz. Lakin bir yandan da hayat size çok hoş fırsatlar sundu, dinamiklerinizi değiştirecek dokunuşlarda bulundu. Kök saldınız, hislerinizi tanımladınız yani aslında farklı bir köşeden kendinizi yine keşfetme bahtına eriştiniz. Bu herkese nasip olmayacak aksiyonda, olgunlaştınız, sonlarınızı yine çizdiniz. Aralık ayında kökten tahlilci bir çizgide ilerlemek isteyeceksiniz. Haksızlıkların karşısında duracaksınız. Kin tutan biri değilsiniz fakat adaletin yerini bulduğunu görmek içinizdeki tartısı alıp götürecek.

 • Yıllar evvel imkânsız bir aşkı geride bıraktıysanız, yarım kalan bu aşk tekrar alevlenebilir.
 • Yakın arkadaşınızın düşünmeden söylediği kelamlara alınabilirsiniz.
  Görünmez mesken kazalarına dikkat!

Bazen Kolay Olan Görkemli Olandan Daha Güçlüdür!

12 Aralık’ta Merkür, yılın başındaki üzere toprak burcunda 4. retrosuna başlıyor! Hayatınızın muhakkak kısımlarında tıkanıklıklar hissedebilirsiniz. Birtakım mevzularda tatminsizlik yaşayabilir, mükemmeliyetçi bir tutumla ayrıntıların peşine düşebilirsiniz.

 • Yılın başında taşınma hususları ile gündeme gelen her türlü ayrıntı bir anda yoluna girip çözülecek.
 • Aile yakınlarınızda çözümlenemeyen sorunlar yüzleştirmelere kadar gidebilir.
 • Aşkta kalbi yaralı bir Terazi burcuysanız, tanışacağınız kişinin ilgisine karşı önyargılı davranabilirsiniz. Emin olamayacak, tıpkı yaraları almaktan korkacaksınız.

 

 

2023 AKREP BURCU ARALIK AYLIK YORUMU

Aralık Ayının En Kıyaslayanı

Bu ay o denli bir ay ki gözünüz yalnızca sevdiğin bireyde olacak. Sevdiğinizi sarıp sarmalayacak, onu değerli hissettireceksiniz. Etrafınızdakiler tarafından gıpta edilmeniz bir yana, size özenen şahıslarla de karşılaşacaksınız. Dünyadaki en büyük his inançtır. Güvendiğinizi sevmek kolaydır. Sevmek de kalbinizi besleyecek.

Geriye Bakmak, Ufku Görmenize Mahzur Olur

Kelimelere sığmayacak, kolay kolay anlatılmayacak, baskın mı baskın bir yılı geride bırakıyorsunuz. 2023 yılı ilmek ilmek gönlünüze işlenmişken size de çok derin deneyimler bıraktı. Hayatın her renginde farklı hisleri tattınız. Kimi vakit hiç aklınızdan geçmeyecek olayların içinde kalıp olmadık uğraşlar verdiniz. Kimi vakitse beklemediğiniz haber ve gelişmelerle hayatınızı süslemeyi, yenilemeyi bildiniz. Kabul edin bir yandan siz de çok değiştiniz. Bu değişimin er ya da geç gerçekleşmek zorunda olduğunu zati biliyordunuz. Gerektiğinde reddetmeyi, hislerinize yenilmeyip hayatınızdan çıkarmayı, günün sonunda düzgünlüğe ram olmanın ehemmiyetini kavradınız. Aralık ayında yılı kapatırken, yaşanacak her ayrıntısı ustalıkla direktörüz gerekecek.

 • Birbiriyle karşı karşıya gelen aile bireylerine bu kere aracılık etmek istemeyeceksiniz.
 • Gündelik hayatın geriliminden uzaklaşmak ismine esaslı adımlar atabilirsiniz. Sağlıklı ömrü motto haline getirerek yeni aktivitelere yöneleceksiniz.
 • Kötü alışkanlıklarınızı hayatınızdan çıkarmak için tüm iradenizle elinizden geleni yapacaksınız.

Venüs, Benliğinize Reset Atacak

4 Aralık’ta Venüs, burcunuzda konumlanacak. Hayatınızın birçok kısmına dokunuşlarda bulunacak hoşluk gezegeni ile yaptıklarınızla, hayallerinizle ön plana çıkmayı arzulayacaksınız. Öte yandan hararetli ruh haliniz vakit zaman duygusal iniş çıkışlar yaşamanıza yer hazırlayabilir.

 

 

2023 YAY BURCU ARALIK AYLIK YORUMU

Aralık Ayının En Huzursuzu

Aralık Ayının En Huzursuzu

Kolay günlerden geçmediniz. Ortada, arafta kalmak ne kadar zordur, yaşayan bilir. İşte bu tasalara Aralık ayında dur diyeceksiniz! Yılın son ayı, sizi bir yere sürüklemeyeceği üzere her şeyi daha net görmenizi de sağlayacak. Farkı anlamak için kendinize vakit tanıyacaksınız.

Zor Finaller Umut Dolu Başlangıçlara Açılır

Yeni bir devir başlıyor. Yılın tüm kaosu ve değerli kararları yorucu tesirler barındırıyor olsa da sizi farklı birisi haline getirdi. Yılın başındaki siz ile şu andaki siz ortasında dağlar kadar fark olduğunu gözlemleyeceksiniz. Engelleyemediğiniz hisler, yaşanan kırgınlıklar, alınan deneyimler ve gelgitler 2023 yılına gayret dolu bir final vereceğinizin altını çiziyor. Aralık ayında kendi limanınıza sığınıp huzur bulmaya çalışacaksınız. Geçmişte yoksun kaldığınızı düşündüğünüz, kalbinizde duygusal boşluklar bırakan her ne varsa düzgünleştirmek isteyeceksiniz. Gereksinim duyduğunuz şefkati aramak, aidiyet hissinizi tekrar inşa etmeye çalışmak sizi öteki bir boyuta taşıyacak. Sıkıntılardan asla kaçan biri olmadınız lakin bu kere temel noktanın tahliller olduğunu bilerek hareket edeceksiniz.

 • Uzun vakittir devam eden bir alakanız varsa, onu ne kadar çok sevdiğinizi daha derinden hissedecek, aranızdaki bu hoş münasebetin evlilik ile taçlanmasını isteyeceksiniz.

İlk Adım: Gönülden İstemek

13 Aralık tarihinde burcunuzda uygunlaştıran bir Yeniay yaşanacak. Bu gökyüzü olayı daha evvel yanlış bildiğiniz doğruları önünüze serecek. Kuşkularınız, sorularınız ve meraklarınız huzuru bulma serüveninizde karakterinizi ileri bir düzeye taşıyacak. Kalbiniz ve aklınız eksiksiz bir grup çalışması yapacak. Yıl içinde yaşadıklarınızı baz alarak, hangi noktalarda mantıklı atılımlar yaptığınızı daha gerçek bir formda tahlil edebileceksiniz.

 

2023 OĞLAK BURCU ARALIK AYLIK YORUMU

Aralık Ayının En Uykusuzu

Aralık Ayının En Uykusuzu

Yoruldun, yıkıldın, üzüldün, kızdın… 2023 sizin için bu türlü bir yıldı! Geriye dönüp baktığında bütün olup bitene gülüp geçeceksiniz. Yorgunlukları unutmak güç gelmeyecek. Dinlenmiş olmanın getirisini Aralık ayında her masada yer alarak göstereceksiniz. Yorulanların değil, gülüp geçenlerin saflarına katılacaksınız. Kim kimin kurdu takip edeceksiniz. Onları anlamak da uykusuzluk getirecek. 2023 yılının son düzlüğünde kendinize, hayatınıza dair değerli modüller bulmaya hazır olun. Bu yıl sizin için koşturmayla, çetrefilli uğraşlarla ve büyük dönüşümlerle geçti. Hiçbir şeyi talihe bırakmak istemeyen biri olarak yaşama sıkıca sarıldınız. Bu yılın size ne kadar derin deneyimler kattığını, yaşama daha farklı bir çerçeveden baktığınızı kendinize hatırlatın Sevgili Oğlaklar. Amaçlarınız için döktüğünüz alın terini, feragat ettiklerinizi, sineye çekip kalbinize vurduğunuz kilitleri, ödün vermediğiniz doğruları anımsadıkça kendinize haksızlık etmemeniz gerektiğini anlayacaksınız.

 • Görünüşünüzden, hayallerinize, ömür biçiminizden davranışınıza varana kadar her detayınızı eleştirenleri eskisi kadar umursamadığınızı fark edeceksiniz.
 • Uzun vakittir tüzel bir savaş veriyorsanız, davalık olduğunuz kişi ya da kurumun atacağı adımlar sürecin daha da uzamasına neden olabilir.
 • Evli Oğlak burçları yatırımlarının karşılığını alacak!

Gelen Gideni Aratmayacak

Kimi vakit tökezleseniz de yorgunluklara karışsanız da ne olursa olsun hedeflediğiniz yoldan çabayla ilerlemeye devam ettiğinizi kendinize ispat ettiğiniz 2023 yılını geride bırakmadan son ataklarınızı de yapacaksınız. Her ne kadar yaşadıklarınızı tanımlarken isim bulamasanız da maddi olarak elde ettiğiniz güç, geçtiğimiz yıllara nazaran hatırı sayılır oldu.

 

2023 KOVA BURCU ARALIK AYLIK YORUMU

Aralık Ayının En Sorgulayanı

Aralık Ayının En Sorgulayanı

Puslu 2023 yılında insanlık ateşe düşmüş yanarken, siz bir dedektif edasıyla, özgürlüğün peşinden gideceksiniz. Her ne kadar teyide gereksiniminiz olmasa da mayası bozulmuş insanlığa siteminiz, kendi alanınızı korumak için olacak. Gözünüzü dört açacaksınız. Dışarıdan bakıldığı üzere sorgulamak size bir şey kaybettirmeyecek!

Gayesi Net Olana Şaşkınlık Uğramaz

2023’ün Aralık ayına nasıl geldiğinizi, vaktin nasıl bu kadar süratli evrildiğini sorgularken hayat basamaklarını tahminen de en süratli tırmandığınız yıl olduğunu fark edeceksiniz. Kazanımlarınız aslında önünüzdeki yıl için bile planlar kurmanızı sağladı. Aklınız yılın bitiminde değil, bir sonraki yıl alacağınız risklerde… Güçlü olmaktan öte dönüşümlere süratli adapte olabilmenin daha değerli olduğuna da karar vereceksiniz. Deneyim hanenize onlarca olayı, yaşanmışlığı sığdırmış biri olarak daha gerçekçi adımlar atmaya çalışacaksınız. Endişelerinizi sıfırlayamasanız da artık kıymetli olanın kaygılarınızı yönetebilmekten geçtiğini çok güzel biliyorsunuz. Yeni bir yıla adım atmaya ramak kalırken, memnun ve huzurlu olmaya odaklanacaksınız.

 • Çok isteyip de bir türlü paraya kıyamadığınız otomobilinizi alacaksınız.
 • Genelde kısa vadeli planlar yapan siz, bir yıl evvelce rezervasyonlar yapacaksınız.
 • Kozmetik ve bakım için harcama dönemi başladı.
 • Kilo sorununuz kelam hususuysa, yağ aldırma çeşidinden süreçler yapabilen kliniklere de göz gezdirmek isteyeceksiniz.

Sevmemenin Mazereti Yoktur

14 Aralık tarihinde, yılın dördüncü ve son Merkür Retro’su başlıyor. Zihinleri bulandıran bu retro, fevri konuşmaları tetikleyecek. Kimin ne demek istediğini anlamakta zahmet çekeceksiniz. Düşündüğünüz üzere geçmeyen diyalogları düzeltmek için çeşitli adımlar atabilirsiniz.

 

2023 BALIK BURCU ARALIK AYLIK YORUMU

Aralık Ayının En Telaşlısı

Aralık Ayının En Telaşlısı

Siz hiçbir vakit sorumluluktan kaçmadınız. Tersine üstüne gittiniz. Vazgeçmeniz gereken yerde de vazgeçmeyi bildiniz. Döktüğünüz gözyaşlarınızı arkanızı dönüp sildiniz. İçinizdeki kimi hisleri durduramadığınızı da bu ay daha yeterli anlayacaksınız. Gördükleriniz, görecekleriniz ve kestirim ettiğiniz hususlar önünüze gelirken, kuşku ettiğiniz münasebetler tek tek bozulacak. Bunun da size sıçramaması için elinizden geleni yapacaksınız.

Dürüstlük Tohumları Ekiliyor

Yılın son ayında çektiğiniz tüm hususları önünüze serecek, tıpkı bir muhasebeci edasıyla programlı kanılar güdeceksiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz maddi sıkıntıları gerinizde bıraktığınızı görmek ise sizi epeyce keyifli edecek. Hayat size bir sürpriz yaparmışçasına bu ayı beklemiş üzere düşüneceksiniz. Bu yılın bütününe baktığınızda aslında kendinizle gurur duymanız gerektiğini fark edeceksiniz. Her ne kadar olumsuz hislere süratlice kapılabilen taraflarınız olsa da çetrefilli olayların üstesinden geldiğinizi hatırlayacaksınız. Politik davranmadığınız, doğrularınızdan ödün vermeden yaşadığınız için kendinizi daha bir güçlenmiş hissedeceksiniz. Duygularınızdaki derinliğin, sevdiklerinize olan bağlılığınızın olmazsa olmazlarınız ortasında yer aldığını kavrayacaksınız.

 • Vermiş olduğunuz uğraşın meyvelerini almak ruhunuza bir can suyu katacak.
 • Planınızın farkında birisi olarak, fırsatlara kendinizi kapatmayacaksınız. Yılın sonunda bahta meydan okuyacaksınız.

Bir Sefer Tökezlemek, Yolu Unutturmaz

Tarihler 13 Aralık’ı gösterdiğinde ateş burcunda bir Yeniay meydana gelecek. Yeniay döngülerinde tezli yapınızla öne çıksanız da “bu rehavet beni epey zorluyor” kelamını zikredeceksiniz. Sizi yalnız bırakan kimi şahıslara uzaklıklı davranmanız gerektiğini hatırlatacak Yeniay ile birlikte kendiniz için en yanlışsız kararları vermek isteyeceksiniz. Size karşı fedakârlık yapanlara kucak açmak, tam manasıyla kalbinizi yansıtacak. Sizin için ahenk sağlamak güç olmayacak diyor gök kubbe…

 

 

Olayları en çok abartan burçlar! Düşse öldüm diyenler..

Facebook Yorumları
Keyifsiz
Keyifsizhttps://keyifsiz.com
Web sitemiz 01.03.2022 tarihinde, siz değerli kullanıcılara en özgün, en güncel, en eğlenceli içerikleri en kaliteli haliyle sizlere sunmak için hizmetinize sunulmuştur. Hakkımızda söyleyeceğimiz ilk husus işimizi severek yaptığımızı belirtmek isteriz. Yaptığımız işe hakim, detaycı, özgür ruhluyuz. Bu yüzden herhangi bir yayın politikamız yoktur. Sizlere de Keyifsiz Forum bölümünde istediğiniz şekilde paylaşım imkanı sağlıyoruz.İletişime Geç: bilgi@keyifsiz.com
İlgili İçerikler

Popülaritesi Yüksek İçerikler

En Son Yapılan Yorumlar

Türkiye’nin En İyi Sosyal İçerik Platformları 2022 Açık En İyi 14 Sosyal İçerik Platformu Listesi
Keyifsiz Açık Antropoloji ne demek?